Detské kožené sandále Bundgaard TAMMY BG202217-929 Black Raia
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 7 hodnotení
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
15.5.2026 15.5.2026 15.5.2026 15.5.2026 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 16766/34 16766/36 16766/37 16766/38 Zvoľte variant
Akcia
Doručenie zadarmo
Doručenie zadarmo
Odosielame do 24h
Odosielame do 24h
doručenie po celej SR
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Bylo Nebylo - Vrážská 357/4, Praha 16
time
30 dní na vrátenie
Jednoduché cez PACKETA
Podrobný popis
TABUĽKA VEĽKOSTÍ:
veľkosť   dĺžka noha od do
30 182 - 186 mm
31 187 - 192 mm
32 193 - 200 mm
33 201 - 208 mm
34 209 - 216 mm
35 217 - 221 mm
36 222 - 228 mm
37 229 - 233 mm
38 234 - 240 mm