Detské Sandále Theodor Bundgaard BG202165 Modrá Navy
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 5 hodnotení
BGlogo2 Sportovní sandál s otevřenou špičkou i patou z Dánska
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
15.5.2026 15.5.2026 15.5.2026 15.5.2026 15.5.2026 15.5.2026 15.5.2026 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
BG202165 02 519
Akcia
Doručenie zadarmo
Doručenie zadarmo
Odosielame do 24h
Odosielame do 24h
doručenie po celej SR
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Bylo Nebylo - Vrážská 357/4, Praha 16
time
30 dní na vrátenie
Jednoduché cez PACKETA
Podrobný popis
TABUĽKA VEĽKOSTÍ:
Veľkosť   dĺžkanoha od do
28 172 - 176 mm
29 177 - 181 mm
30 182 - 186 mm
31 187 - 192 mm
32 193 - 200 mm
33 201 - 208 mm
34 209 - 216 mm
35 217 - 221 mm
36 222 - 228 mm
37 229 - 233 mm